7 PODZIMNÍCH TRENDŮ PRO KAŽDOU Z NÁS

7 PODZIMNÍCH TRENDŮ PRO KAŽDOU Z NÁS

Blížícím se podzimem vás nechceme vůbec strašit. Právě naopak! Jedním ze způsobů, jak si toto roční období zpříjemnit, jsou určitě prohlídky a nákupy z podzimních kolekcí, které se právě dostávají do obchodů. Co bychom vám doporučili?

Módní styly a trendy se s odstupem času vrací a opakují, a není to nic nového pod sluncem. Často můžete mít pocit, že vše už tu bylo a že není vlastně co objevovat. Není to ale tak docela pravda! Tajemství dokonalých outfitů v každé sezóně totiž spočívá v umění kombinovat. Vyberte si dva tři trendové kousky, přidejte k nim něco nadčasového z vašeho šatníku – a máte vyhráno.

Z kolekcí podzim/zima 2019 pro vás vybíráme: 

Trička se slogany – myslíte si, že jim odzvonilo? Kdepak – trička s nápisy jsou zpět a nemusí vám být jen -náct, abyste si je mohla užít. I tady však platí pravidlo, že méně je více, takže zbytek oblečení stačí vybrat střídmě.

Kulotky – oblíbené kalhoty užijete i na podzim, který bývá v našem podnebí zpočátku ještě teplý… Využijte toho a noste tyto nejpohodlnější kalhoty na světě, co jen to půjde. Pro ty z vás, které si hned nevybaví, o jaký střih jde, máme nápovědu: zkrácené a široké nohavice, guma vzadu v pase, postranní kapsy…

Ledvinky – málokdo jim v poslední době odolal, a my se nedivíme. Kabelky, batohy a různé tašky nahradily ve velkém ledvinky, které je předčily zejména svou praktičností. Ještě tu svou nemáte? Pak je ten správný čas!

Parku nebo trenčkot – podle toho, zda dáváte přednost sportovnějšímu stylu, nebo eleganci, můžete vybírat nezbytný svrchní kousek outfitu pro chladná rána a večery. V nových kolekcích se objevují jak prodloužené bundy-parky, tak nesmrtelné trenčkoty. Je to tedy jen na vás.

Barvy a zase barvy – i když by podzim mohl svádět k tlumeným zemitým barvám, letos je to jinak a obchody budou i po létě hýřit barvami. A to je dobře. Vždyť jak jinak nejlépe zahnat hrozící podzimní splín? Žlutá přechází v hořčičnou a z odstínů modré na vás čeká například „barva mořských vln“ s nádechem do zelena. Kdo by se však barev bál, máme tu celoroční sázku na jistotu černo-bílé variace…

Chunky trainers – nesmíme zapomenout ani na obuv a oznamujeme další vlnu tenisek na platformě. Objevují se v různých podobách a zpracování, jedno mají ale společné – jsou zkrátka nepřehlédnutelné. Pro ty z vás, komu až tak nesedí, máme dobrou zprávu, že na pořadu dne budou také klasické mokasíny. Zkrátka pro každého něco.

Zvířecí vzory – právě ty jsou typickým příkladem toho, jak se různé trendy opakovaně vrací či z přehlídkových mol vůbec nemizí. Je také známé, že zvířecí trendy mají buď své sveřepé obhájce, nebo odpůrce, nic mezi tím. Ať tak, či onak, v letošní sezóně podzim/zima to vyhrávají hadi. Co vy na to?

Napište nám do komentáře, jaký trend si rozhodně nenecháte ujít. Těšíme se na vaše postřehy!

Text a foto ©crestyl

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..