Jsme tu pro vás – NAVŠTIVTE NÁS

Naše centrum je opět v provozu a těší se na vaši návštěvu. Připravili jsme pro vás několik tipů na jarní nákupy ve vybraných prodejnách. Potřebujete doplnit šatník, nové sportovní vybavení, něco na čtení nebo dárek pro nejbližší? U nás vše seženete.

Brána do světa módy

GATE je oblíbená značka pro mladé ženy i muže. Při představování kolekce SS2020 (spring/summer 2020) vsadila na šťavnaté kousky, které by ve vašem šatníku neměly chybět. Víte, co aktuálně patří mezi největší trendy? Jsou to:

  • Květinové vzory,
  • tropické motivy,
  • zvířecí potisky,
  • boho styl
  • nebo batika.

A co k jarnímu outfitu na nožky? Určitě si vyberete v prodejně CCC!

Pozor na sluníčko!

Přicházející teplé dny s sebou nesou nebezpečí, že to přeženeme se sluníčkem. Chránit bychom se měli nejen při opalování jako takovém, ale například i při sportu. Velmi důležitá je ochrana pokožky u dětí a lidí s citlivou pokožkou.

Chcete se dozvědět víc? Navštivte dm drogerii, kde právě probíhá kampaň zaměřená na opalovací přípravky, ale také na péči po opalování.

Dárky pro nejmilejší

Hodně štěstí, zdraví… Hodně štěstí, zdraví… Tak kdopak z rodiny chystá oslavu? A máte už pro něj/ni ten nejbáječnější dárek? Pokud ne, nemusíte zoufat. Na vaši návštěvu se těší nejen oslavenec, ale také prodejna Albi, kde naleznete spoustu maličkostí pro radost, hry pro malé i velké, mnoho doplňků pro útulný domov nebo přáníček a zápisníků.

Teď už jen vybrat!

Text ©crestyl
Foto ©gate, ©ccc, ©dm, ©crestyl

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..