TIPY NA PODZIMNÍ VEČERY pro celou rodinu

TIPY NA PODZIMNÍ VEČERY pro celou rodinu

Přichází období dlouhých podzimních večerů, které by někteří z nás nejraději strávili zavrtaní pod dekou u plápolajícího krbu. Inu, proč ne… My pro vás máme ale i další nápady, jak si můžete tento čas zpříjemnit – a to buď sami, nebo s celou rodinou. Ke každému tipu navíc přidáme jeden speciální přímo z našeho centra.

Zahrajte si společenskou hru

Stolní a společenské hry se v některých rodinách či mezi přáteli těší oblibě už mnoho let. Kromě toho, že vznikají produkty stále nové, se vracejí i hry, které si můžeme pamatovat z dětství. Vycházejí jejich nová vydání a hrají se tak už po několik generací. Kromě klasických rodinných her můžete vyzkoušet také kvízové, strategické, vzdělávací nebo karetní hry. Uvidíte, že nudné večery u vás doma nehrozí.

Prodejna Albi nabízí jak vše z výše napsaného, tak i hry jen pro dospělé nebo třeba logické hry pro jednoho hráče. Přijďte si vybrat!

Tvořte s dětmi

Zabavit děti, když je brzy tma nebo několik dní po sobě prší, může být docela oříšek. Některá dítka vydrží u kreativních činností poměrně dlouho, jiná chvilku neposedí. Když se k nim však přidáte i vy, může společné tvoření získat zcela jiný nádech. Nastává čas dlabání dýní a dušičkové výzdoby, neváhejte se proto zapojit a vymyslet přírodní, papírové nebo třeba jiné podzimní druhy výzdoby. O nejhezčí dekorace se pak můžete podělit s širší rodinou.

Papírnictví McPen vám nabídne spoustu materiálu a pomůcek k tvoření. Získáte zde také inspiraci i nové nápady.

Vařte, pečte, mlsejte

Zatímco v létě jsme schopní přežít na grilování, pizze nebo lehčí stravě a salátech, nadcházející zima a s ní i naše tělo si žádá něco jiného. Abychom se cítili plní energie po celý den, je třeba přidat na pravidelnosti a vyváženosti toho, co po celý den jíme. Začít můžete snídaní v podobě ovesné kaše, k obědu si dopřát hutnou zeleninovou polévku, ke svačinám dávku ovoce a večer parádní nálož bílkovin. Zároveň se nabízí čas k experimentování třeba v pečení, které nás v horkém létě nemusí tolik lákat. Nezapomeňte také zpracovat poslední úrodu ze zahrádky!

Tescoma má pro vás připraveno nepřeberné množství domácích potřeb, vychytávek k vaření, pečení i krásnou výbavu pro hospodyňky. Zastavte se.

Starejte se o sebe

Kdy jindy si dopřát zvýšenou péči o tělo než v sychravých dnech, které nesvědčí naší pleti, pokožce ani imunitě. Pro podzimní dny provázené větrným a proměnlivým počasím je ideální dostatečná hydratace nejen obličeje, rtů, ale i vlasů a celého těla. Přichází čas vitamínových masek, vyživujících zábalů, hydratačních balzámů na rty nebo třeba hřejivých krémů na ruce. Zkuste si jeden večer v týdnu vyhradit jen pro sebe a dopřát si tu nejlepší péči. Podpořit ji pak můžete pestrou stravou a doplňky podporujícími vitalitu.

V parfumérii Marionnaud najdete celou škálu produktů pečujících o pleť i celé tělo, a hlavně také nové podzimní vůně a další radosti.

Usínejte s dobrou knihou 

Náš poslední tip směřuje k vášnivým čtenářům, ale i k těm, kteří se se v průběhu roku ke čtení z různých důvodů tolik nedostanou. Přenést se na chvilku do jiného světa můžete třeba před spaním, kdy dáte přednost knížce před televizí. Číst bychom měli také svým dětem, a to minimálně 20 minut denně. Dobrou zprávou je, že podzimní knižní trh je opět plný novinek a na skvělé tituly se můžeme ještě do Vánoc určitě těšit. Sledujte své oblíbené autory a žánry nebo sáhněte po novince, která vás zaujme třeba jen svou obálkou. Nové čtenářské zážitky i seznamy pro Ježíška čekají… 

Knihkupectví Kanzelsberger nabízí nejen nové tituly a světové bestsellery, ale také připravuje akce, kdy můžete knihy nakoupit opravdu výhodně. Těšíme se na vaši návštěvu.

Text ©crestyl
Foto: shutterstock.com

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..