JARNÍ FOTOINSPIRACE pro malé slečny

JARNÍ FOTOINSPIRACE pro malé slečny

Počasí na přelomu zimy a jara je kolísavé, je to však ten nejlepší čas se podívat na šatník našich nejmenších a obnovit jeho složení. Dnes jsme se v jarní rubrice zaměřili na malé slečny. Co jim udělá radost a z čeho můžete pokládat jednoduchý outfit. Můžete se inspirovat!

Oblíbeným kouskem, jakmile to venkovní teploty dovolí, jsou vesty. Srdíčkový motiv je povýší na dívčí top záležitost. Rozkvetlé květiny pak nemohou chybět ani v detailech.

Víte, co se říká… Triček není nikdy dost. A je to pravda, jakmile dojde na řádění venku, první zmrzliny, nanuky a hry na schovávanou, nestíháme dětem někdy trička měnit. Zásoby se tedy vyplatí.

Zapomenout nemůžeme ani na oblíbené postavičky. Až už jsou to disneyovky nebo jiné příběhy a pohádky, děti mají rady své hrdiny u sebe. U holčiček je to například stále populární Minnie.

A co dodat na závěr? Nezapomeňte ani na takové detaily, jako jsou sladěné gumičky do vlasů nebo kosmetické doplňky pro malé slečny. Jarní čas pak můžete vyplnit také kreativním tvořením.

Naše tipy pocházejí z prodejny Pepco. Zastavte se i vy!

Text a foto ©crestyl

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..