Den maminek se blíží… Máme pro vás tipy na dárky!

Den maminek se blíží… Máme pro vás tipy na dárky!

Den matek se u nás tradičně slaví druhou květnovou neděli. Tento svátek je poctou a oslavou mateřství a maminky dostávají dárky od svých dětí nebo nejbližších. Může jít o maličkosti, které udělají ženě každodenní radost, květiny či různé pochoutky. Vybrali jsme pro vás několik nápadů.

Čokoláda, ale jinak

Bonboniéra, čokoláda, luxusní pralinky… Kdo by si nedal říct? Pokud je báječná máma ve vašem okolí milovnice sladkého, není nad čím váhat. Mlsat jde ale i zdravě, a proto jsme mezi naše tipy zařadili také kvalitní müsli, kterému jen tak někdo neodolá. Připravená snídaně z něj pak může být skvělým dárkem sama o sobě.

Květiny, které neuvadnou

Rozkvetlý puget, orchideje nebo třeba gerbery udělají maminkám radost, a pokud zvolíte květiny hrnkové, jen tak obdarované neuvadnou. Řezané květiny pak můžete dát uvázat do nepřehlédnutelné kytice a připsat třeba milý vzkaz. Darovat můžete také nějakou trvalku nebo letničku do zahrádky, které potěší každou zahradnici.

Voňavá péče

Večerní relax, vana plná pěny a voňavé pečující přípravky mohou být skvělým zůsobem, jak strávit neděli po svém. Aby si naše mamky mohly dopřát ten pravý odpočinek, můžeme je obdarovat kosmetickým balíčkem s novinkami nebo oblíbenými přípravky. V koupelně se rozhodně neztratí a některé z nich mají i krásný design, který v dárkovém balení vynikne.

Dobrá knížka

Po uvolňující koupeli nastává čas na spaní, ale mnohé ženy si rády před usnutím ještě čtou. Je vaše maminka vášnivá čtenářka? Pak to budete mít s výběrem dárku možná trochu snazší. Zeptejte se jí, po jaké knižní novince její čtenářská duše touží, anebo ji překvapte po svém. Pokud víte, jaký spisovatel nebo žánr je jejímu srdci nejbližší, určitě nezklamete.

Povzbuzující čaj

K rannímu či večernímu rituálu patří často šálek dobrého čaje. Ten pro mámy může být plný povzbuzující energie nebo naopak zklidňující harmonie. Kvalitní čaj dokáže potěšit tělo i mysl a podporuje psychickou pohodu. Krásná krabička je pak už jen třešničkou na dortu, která dodá čajovému dýchánku tu pravou sváteční atmosféru.

Námi vybrané výrobky zakoupíte v dm drogerii, v prodejně Holandské květiny a ten pravý knižní tip vždy dostanete v knihkupectví Kanzelsberger.

Text a foto ©crestyl

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..