Den maminek se blíží. Nezapomeňte na tu svou!

Den maminek se blíží. Nezapomeňte na tu svou!

Již tuto neděli slavíme Den matek, který připadá na 8. května. Co si připravit jako dárek, který udělá mnoho radosti? Podívejte se na naše tipy, které potěší každou maminku. A vězte, že tento svátek se u nás slaví již od roku 1923. Příští rok jej tedy čeká stoleté výročí!

Káva na cesty zahřeje u srdce

Miluje vaše maminka kávu? Pak pro vás máme hned první nápad. Ranní káva do auta je příjemným zpestřením každého dne a cestovní termohrneček se srdcem z Albi řekne vše za vás. Může se hodit jak zaměstnaným maminkám, tak těm, které jsou s malými dětmi doma a vyrážejí s nimi pravidelně ven. Káva povzbudí nejen při procházce s kočárkem, ale také v parku nebo třeba při zastávce na hřišti. A co dalšího můžete milovnicím kávy pořídit? Tak třeba:

  • Balíček kvalitní kávy,
  • sadu hrnečků do domácnosti,
  • frenchpress
  • nebo další vybavení pro přípravu kávy.

Kytička je sázka na jistotu

Žádný svátek se neobejde bez květiny a Den matek není výjimkou. Nezapomeňte, že kromě řezaných květin můžete darovat také hrnkové nebo třeba venkovní určené k vysazení na zahrádce. Pokud chcete být výjimeční, můžete věnovat krásné a voňavé bylinky, semínka na letní výsev nebo závěsnou kokedamu, která ozvláštní každý interiér.

Zastavte se v naší prodejně Holandské květiny, kde vám s výběrem rádi pomohou.

Sladké a jedlé dárky potěší

Mlsné jazýčky ocení čokoládu, ale my víme, že radost může udělat jakákoli dobrota, pokud je poctivá a vyrobená z těch nejlepších surovin. Kdo nechce troškařit, může maminku překvapit rovnou celým dárkovým balíčkem sladkých a slaných pokušení. Dárkové koše můžete vybírat již předpřipravené, ale často není problém, aby je prodejce sestavil přímo na míru. Co doporučujeme?

  • Pralinky,
  • oříšky,
  • víno,
  • sýry
  • a další pochutiny.

Zkuste u nás obchod Rodinná farma a uvidíte, že se vám podaří vybrat to nejlepší.

Maminky si zaslouží být krásné

Ideálním dárkem může být nový parfém, oblíbená kosmetika, taštička na zkrášlující přípravky, ale třeba také poukaz na manikúru nebo do drogerie, aby si každá žena mohla vybrat přesně to, co potřebuje. Blýsknout se můžete doplňky, jako jsou šátky a šperky, a na špici pak určitě bude kabelka nebo jiný elegantní dárek. Pro sportovněji založené maminky pak vyberte třeba praktický batůžek.

Inspirovat krásou se můžete v Yves Rocher, dm drogerii a obchodech s módou.

Darujte radost a společné chvilky

Na závěr jsme si nechali tip, který není ani tak hmotný, ale o to více cenný. Kdy jste naposledy zašli s mámou na kávu, drink nebo dobrou večeři? Pozvěte ji na dortík nebo skleničku vína a uvidíte, že společně strávený čas může být tou nejlepší investicí. Ostatně občerstvit se můžete před společnými nákupy nebo po nich.

Těšíme se na vás!

Text a foto ©crestyl

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..