Vyvarujme se předvánočního stresu!

S příchodem Adventu se mnozí z nás dostávají do každoročního shonu a stresu. Duševní pohoda strádá, před sebou máme dlouhé seznamy úkolů, jako jsou nakupování dárků, pečení cukroví, úklid domácnosti, příprava vánočních dekorací. Prostě to chceme mít dokonalé a chceme tak být okolím vnímáni. Co dělat, abychom se z předvánočních příprav nezbláznili?

Udělejme si plán!

Bez plánování to nejde, ani v pracovním, ani v rodinném životě. Stačí málo, zastavit se, dát si třeba dobré kafe a prostě si napsat, co vše vás čeká a kdy. Budete vědět, kolik času na předvánoční přípravy potřebujete a pak vás nic nezaskočí! Takže ustrojit, vzít si diář a vyrazit na výborné kafe třeba k nám do #HajjaCafféJablonec! My to tam milujeme.

Pečení cukroví si užijte s rodinou!

Nic se nemá přehánět a to platí i při vánočních přípravách. Až začnete péct vánoční cukroví, zapojte do toho rodinu, užijte si společný čas, vyprávějte si u toho a vychutnejte si to. Navíc, dnes koupíte celou řadu kuchyňských pomocníků, vykrajovátek, zdobítek, najdete osvědčené i nové recepty. Než tedy začnete, skočte do prodejny #PEPCO pro nová vykrajovátka a do #KANZELSBERGER pro knihu receptů a nápadů na vánoční inspiraci.

Vánoční nákupy dělejte s rozvahou!

Vánoční čas je velkou zátěží pro naše peněženky, zkuste u nákupů přemýšlet jinak. Kupujte drobné dárky, které potěší druhé stejně, ale které vás nezruinují. Vždyť i malé radosti jsou radosti! Inspiraci na vánoční nákupy najdete v mnoha našich prodejnách. Co třeba #ALBI? Najdete tam celou řadu dárků pro radost a pro každého!

Zapomeňte na velký úklid!

Vánoce nejsou o uklízení! Zapomeňte na gruntování celé domácnosti! Užijte si čas jinak a doma udělejte jen to nezbytně nutné. Teple se oblékněte a vyrazte s rodinou nebo kamarády na svařák nebo vánoční trhy. Energii načerpáme nejlépe venku v přírodě a to bez ohledu na počasí.

Nepřejídejme se!

Bavme se!

Buďme víc se svými blízkými!

… je toho mnohem, mnohem víc, ale to bychom tu byli ještě dlouho! Užijte si předvánoční shon co nejvíce v klidu a určitě se u nás stavte na vánoční nákupy nebo předvánoční kafe! Těšíme se na vás! Příjemný start Adventu! #CentralJablonec

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..