Viva Magenta je kořením a novou energií pro letošek

Karmínově červená, barva plná radosti, energie a odvážnosti, barva letošního roku 2023 – Viva Magenta. Ochutnejte ji na vlastní kůži, pusťte ji do šatníku, botníku, do vašich domovů a využijte její energii naplno! Poradíme vám, jak na to.

Oblékněte ji!

Jen růžová to může být,…ale není růžová, jako růžová. Viva Magenta je sytá, odvážná, plná energie a pokud ji obléknete, budete zářit! Předsudky typu budu příliš sladká nebo naivní jako malá holka, můžete hodit za hlavu.

Je to odstín, který sluší úplně všem bez ohledu na věk, barvu vlasů, nebo očí. Výborně se tato barva kombinuje s teplými a studenými odstíny. Nejlépe pak s bílou, šedou nebo jemně krémovou. Ale pokud si na ni zatím netroufáte, oblékněte ji jen zlehka, anebo ji „jen“ obujte. Máme tip na jarní trendy tenisky z prodejny @CCC.

Mějte ji jako trendy doplněk!

Blýsknout se a zároveň zapojit barvu letoška je snadné i v líčení! Zkuste nechat vyniknout vaše rty i nehty. Slaďte je a nechte je zářit. Je to sázka na jistotu. V prodejně @dmdrogerie si určitě z nabídky vyberete nebo si zajděte přímo do salonu @ArtNails v přízemí centra a své ruce i nohy nechejte chvíli hýčkat.

Pusťte ji domů!

Na první pohled tato barva přírodně nevypadá, ale pozor, z přírody vychází. Inspirací je přírodní barvivo – karmín. Tedy červené barvivo s růžovými nádechy. Pokud budete i váš domov chtít sladit do tohoto odstínu, je třeba s ním zacházet opatrně a šetrně, jako s kořením. Viva Magenta v interiéru vyniká nejlépe na textiliích a doplňcích jako jsou polštáře, plédy, přehozy. Pro inspiraci si můžete zajít do prodejny @SCANQuilt. Velkou parádu udělají i živé květiny v sytě červeno-růžovém odstínu. I t si můžete pro radost zakoupit u nás v květinářství @holandskeKvetiny.

Tak se do toho pusťte, ať je pro vás letošek plný radosti a nové energie! Váš @CentralJablonec

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..